Новини

Київські лікарі здобувають перемогу у матчі, присвяченому медикам, що протистоять пандемії Covid – 19.

8 червня 2020 року на Київщині відбулась непересічна подія, на затишному стадіоні селища Білогородка, смарагдовий газон якого скучив за футбольними баталіями, зустрілись збірна лікарів Києва і футбольний клуб “Манзана”.


УФАМ Київ – ФК Манзана

Символічно, що напередодні святкування Дня медика, київські лікарі присвятили цей матч своїм колегам медикам, які щодня протистоять Covid-19.

Приємно, що окрім Київської футбольної асоціації медиків, акцію підтримали і Білогородська селищна Рада і місцева спортивна школа і колектив “Колос Арени”, саме керівники цих структур і виступили з вітальним словом перед гравцями обох команд, до присутніх свернувся і тренер національної лікарської футбольної збірної України Ігор Боровик, для якого ця місцевість стала другою домівкою.

Команди відмітили відмінний стан газону на “Колос Арені” та умови, які дозволили продемонструвати гравцям всі свої найкращі якості.


ФК Манзана

У першому таймі поєдинку, команди вивчали одна іншу, гольових моментів було небагато, а спека, що панує останніми днями не дозволяла гравцям демонструвати найвищу швидкість.

На полі панувала практично рівна гра, київські лікарі гідно протистояли своєму іменитому супернику, на рахунку якого велика кількість футзальних здобутків.


Кийфамівські воротарі Тарас Стеценко і Денис Юркін

Забиті м’ячі і яскраві моменти команди приберегли на другу половину поєдинку, по перерві рахунок у зустрічі відкрив судмедексперт Віктор Черненко з передачі ортопеда-травматолога Тимофія Семенюка, а вже незабаром, влучним пострілом зі штрафного, подвоїв перевагу медиків лікар-радіолог Арсен Олексюк.

Збірна лікарів Києва

Кийфамівці мали декілька 100 % шансів збільшити свою перевагу, проте пропустили один м’яч в свої ворота, а, під кінець поєдинку Манзана могла і взагалі здобути нічию, якби не впевнені дії в воротах майбутнього лікаря Дениса Юркіна, який спочатку парирував 11-метровий удар, а згодом виграв дуєль у нападника Манзани при виході сам на сам. У підсумку перемога лікарів 2:1.


Останні настанови перед грою

У акції на підтримку медиків у боротьбі з Covid-19 взяли участь кийфамівці:

Денис Юркін, Тарас Стеценко, Павло Гурін, Євген Слєпов, Антон Степура, Тимофій Семенюк, Дмитро Хомяков, Андрій Бойко, В’ячеслав Копецький, Дмитро Білий, Микола Іщук, Кирило Крєтов, Олександр Масловський, Павло Дрозд, Андрій Горбунов, Олександр Карпенко, Сергій Данчук, Віктор Черненко, Костянтин Таранов, Андрій Борисенко, Ігор Боровик, Володимир Качаленко та Олександр Міхньов.Київська футбольна асоціація медиків дякує за сприяння в проведенні акції Білогородській селищній Раді та керівництву і персоналу “Колос Арени”, нашим друзям з ФК Манзана, суддівській бригаді, а також всім хто підтримав цей проект та вірить і підтримує медиків в цей непростий для усіх час.

Бажаємо нашим колегам, що хворіють на коронавірусну інфекцію якнайшвидшого одужання, пам’ятаємо всіх медиків, що поклали своє життя у боротьбі зі смертельним недугом, віримо, що людство обов’язково переможе пандемію і всі ми зможемо повернутися до звичного життя.

Дотримуйтесь карантину та бережіть себе!

Євген Слєпов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *