Новини

Іван Сорока йде до Верховної Ради

Наш колега, уфамівець Іван Миколайович Сорока балотується до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №217 (м.Київ, Оболонь).

Іван Сорока: “Йду на вибори у складі команди Батьківщина, яку очолює Юлія Тимошенко. Це команда професіоналів, які вже зараз працюють задля того, щоб в Україні панували мир, злагода та добробут. 
Ідеї, які представлено у Новому економічному курсі підтримую і, безумовно, готовий докладати максимум зусиль задля їх реалізації. Програму, що стосується охорони здоров‘я і соціальної політики розробляв особисто разом з групою професіоналів Української медичної експертної спільноти. Я прагну, друзі, представляти Ваші інтереси у Верховній Раді, щоб вже завтра кожному з Вас було комфортніше і безпечніше жити в Україні.

Найімовірніше, ви не побачите на Оболоні наметів з виведеним на них моїм прізвищем, я не встановлюватиму бігборди. За моєю спиною нема заможних спонсорів, готових профінансувати мою кампанію. Моя підтримка – це Бог, моя родина, виборці, друзі, вчителі, колеги і вічні цінності..

Я буду вдячний Вам, якщо Ви допоможете мені провести цю кампанію. Допомогти можна таким чином:
– стати членами дільничних виборчих комісій у складі моєї команди;
– стати офіційними спостерігачами;
– відзначати мої публікації позначкою «лайк», коментувати мої публікації та робити репости даних публікацій; 
– прозоро надати фінансову підтримку моїй виборчій кампанії;
– допомагати в агітації;

До допису прикладаю посилання на мою передвиборну програму. 

Пропоную разом, пліч-о-пліч, крокувати до світлого соціально справедливого майбутнього України, де панує верховенство права!

https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp407pt001f01=919pf7201=19067.html 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *