Регламент

  Регламент
Положення

Про проведення I Чемпіонату Києва з футболу 9 на 9 серед лікарів (Ліга УФАМ)
Турнір проходить за підтримки Київської міської профспілки працівників охорони здоров`я, УФАМ та компанії Фармак.


I. Мета та завдання
Чемпіонат Києва з футболу 9*9 серед лікарів проводиться з метою:
– розвитку футболу серед лікарів у м. Києві та Київській області та інших областях України;
– підвищення спортивної майстерності гравців;
– підготовки гравців до участі у складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів;


II. Керівництво змагань

 1. Загальне керівництво турніру здійснює організаційний комітет.
 2. Безпосередній контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань, якого затверджує оргкомітет.

 3. III. Умови проведення змагань та учасники
 4. Чемпіонат відбуватиметься за коловою системою: 2 кола весна -осінь
 5. Матчі проводитимуться по коловій системі ,за підсумками 2-х кіл визначаться призери.
  3.Змагання розпочинаються в березні-квітні2019року (розклад додається )
 6. Змагання відбуватимуться за правилами гри у футбол «FIFA 2018/19» (далі Правила).(за винятком:відсутні положення поза грою, дозволені зворотні заміни)
 7. Тривалість гри – два тайми по 25 хвилин “брудного” часу з перервою 3 хв
 8. Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. До змагань допускаються гравці-лікарі, які мають при собі паспорт та копію диплому лікаря (допускаються лікарі всіх спеціальностей та фармацевти провізори),дозволено грати 1 студенту випускного курсу2019 року випуску. Команди НМУ можуть мати в своєму складі студентів+воротар-студент на полі, але наявність двох гравців 35+ і 2-х гравців 40+обов’язкова, команди ФАРМАК та Сонофарм можуть мати в своєму складі співробітників. Обов’язковою умовою участі команди є перебування на майданчику під час усієї гри не менше 2х гравців (крім воротаря) віком 35 років та 2-х гравців 40(по року народження),які мають бути позначені пов’язкою на правій руці ,команди Фармак та Соно-Фарм,мають мати на полі 4-х гравців з вищою медичною освітою.
 9. У випадку порушення цієї норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри команда може грати в 6-х,при відмові грати в 6-х команда отримує поразку 0-3(грати в кількості менше 6-ти чоловік-заборонено!!!)Якщо гравець 35+ чи 40+ отримує червону картку і не має заміни (гравця 35+), то команда дограє у меншості.
 10. Епізодична відсутність на майданчику такого гравця розглядається бригадою арбітрів як порушення кількісного складу команди, за що команда пробиттям 9 метрового штрафного удару.
 11. Гравці однієї футбольної команди повинні мати однакову за кольором форму (футболка, шорти, гетри), окрім воротаря – він повинен відрізнятися від польових партнерів по команді.
 12. Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів. Також кожного гравця має бути екіпіровано захисними щитками та відповідним взуттям.
 13. Якщо у двох команд кольори основної ігрової форми збігаються, то команда гість змінює форму. Команда гість в календарі ігор та в протоколі (рапорті) арбітра зазначена другою.
 14. На футболці повинен бути номер гравця, за яким він внесений до протоколу матчу.
 15. Гравці, екіпірування яких не відповідає діючим Правилам, до участі у матчі не допускаються.
 16. Склад команди: 25 гравців та 2 тренера. Безпосередньо на гру до рапорту (протоколу) арбітра вносяться не більше 20 гравців та два представника (тренера).
 17. Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20 хвилин до початку матчу;
 18. Футболіст внесений до рапорту арбітра матчу вважається учасником гри, навіть якщо він знаходився в резерві і не виходив на заміну;
 19. За накопичені 2 жовтих картки в одній грі, гравець автоматично отримує червону картку згідно «Правил», за накопичені 4 жовтих картки у різних матчах гравець підлягає відстороненню на одну наступну гру.
 20. За отриману червону картку гравець підлягає вилученню на кількість ігор, які визначає КДК та оргкомітет змагань згідно кваліфікації порушення, що зазначено у рапорті арбітра. При цьому санкції після групового етапу не анулюються й переносяться на фінальну частину змагань.
 21. Заявки подаються до визначеної оргкомітетом дати даного турніру.Дозаявка гравців дозволена до початку 3 туру першого кола ,в період перерви між 1 і 2 колом .

 22. IV. Арбітраж та Протести
  Гру проводять один-два арбітри, які діють згідно до Правил гри у футбол .
  Не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення, прийняті арбітром, у разі:
  – призначення або не призначення вільних, штрафних, 9-метрових ударів;
  – визначення виходу м’яча за межі поля та надання права на введення м’яча у гру;
  – зарахування або не зарахування взяття воріт;
  – винесення гравцям попередження ЖК або вилучення гравця з поля ЧК.
  Протести розглядаються, які подані протягом 45 хв. після закінчення матчу та за наявності відео підтверджуючих матеріалів.
  Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести не розглядаються.
  V. Фінансові витрат
  и
 23. Витрати, пов’язані з участю у турнірі – за рахунок команд;
 24. Всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;
  VI. Порядок визначення місць у турнірній таблиці
 25. Місця у турнірній таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх матчах (за перемогу 3 очки, за нічию – 1, за поразку – 0).
 26. У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів.
 27. При рівності цих показників підраховується найбільше число перемог в усіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найменша кількість порушень (червоних та жовтих карток).
  VII. Нагородження
 28. Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубками та медалями.
 29. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами
 30. Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення Всеукраїнських змагань з футболу.
  Голова КДК Солов‘ян
 31. ісця нагороджуються кубками та медалями.
 32. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами
 33. Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення Всеукраїнських змагань з футзалу.
  Голова КДК Солов‘ян