Новини

Команда УФАМ Київ стартувала у розіграші Beach Soccer Cup 2019.

Другий тур кубка з пляжного футболу запам’ятався непоступливою боротьбою практично у всіх матчах. Більш того, в чотирьох з шести поєдинках довелося грати овертайм, а в трьох з них – пробивати пенальті.

У суботу 20 липня в  «Корчагін-Парку» було по – справжньому гаряче, причому не тільки через палюче сонце.

Для підопічних Ігоря Боровика цей матч став першим на турнірі. І одразу «ескулапи» піднесли певну сенсацію, перемігши команду Сергія Шута в серії післяматчевих пенальті. Напевно, далися взнаки непогані фізичні кондиції медиків та заповнена вщерть лава запасних. Це дало змогу уфамівцям підтримувати високий темп протягом всього матчу.

За перші два періоди глядачі побачили лише один гол, який забив лідер УФАМ Юрій Овсянников. В останній третині поєдинку команди трохи відкрилися, і моментів побільшало. Здавалося, що УФАМ спокійно доведе матч до перемоги, маючи гандикап у два голи після точних ударів Віктора Строкоуса та Миколи Іщука, але «Джуніорс» проявив завидну волю до перемоги та міцний характер. Дубль Максима Шелудька в останні три хвилини матчу перевів справу в овертайм і, зрештою, в серію пенальті.

Післяматчеву «лотерею»  виграли підопічні Ігоря Боровика.

УФАМ – «Джуніорс» (Шпитьки) 3:3 (0:0,1:0,3:2,0:0), по пенальті 2:1

УФАМ: Слєпов, Копецький, Черненко, Строкоус, Данчук, Матейко, Іщук, Хандогін, Балицький, Овсянніков, Данилко, Кривошея, Потієвський

Джуніорс: Глушковський, Кравець, Іваненко, Куба, Музиченко, Черновол, Шут, Шелудько

Голи: Ю.Овсянніков (19), В.Строкоус (26), М.Іщук (31) – В.Черновол (25), М.Шелудько (34,35). Пенальті реалізували: Матейко, Іщук, Балицький (У), Кравець (Д). Не реалізували: Строкоус, Овсянніков (У), Глушковський, Іваненко, Шут (Д)

По матеріалам http://ksrff.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *