Новини

Вперше в історії українська команда вийшла у чвертьфінал Медичної Олімпіади

На Всесвітніх Медичних Іграх, що стартували 22 червня у м.Будва, Чорногорія, українська футбольна команда УФАМ Київ згідно жеребкування команд потрапила до групи С, де зустрічалась зі збірними командами Узбекистану і Угорщини.

Старі знайомі по чемпіонатах світу серед лікарів, приїхали на Медігеймс найсильнішими складами, українці ж грають на турнірі без жодної заміни. Тим не менше в напруженому першому поєдинку з Узбекистаном, хлопці змогли вибороти перемогу 3:2 (голи на рахунку Павла Цапука – 2 і Віталія Буздугана). Далі була поразка від угорців, але українці зайняли 2 місце в групі і вийшли в 1/4 фіналу.

У чвертьфіналі УФАМ Київ зустрічався з минулорічним бронзовим призером змагань – командою Норвегії, відсутність лавки запасних далась в знаки, українці грали на рівних перший тайм, проте поступилися. Далі на наших хлопців чекають матчі за 5-8 місця.