Новини

I Кубок Батігоз. Святкування Чемпіонства КийФАМ, Дня народження УФАМ і Дня Медика.

Участники Кубку Батігоз з пляжного футболу

8 червня 2019 року оазис розваг на березі мальовчичого озера “Корчагін Парк” зустрічав родину уфамівців.

Подія, яка початково планувалась як святкування третього поспіль Чемпіонства УФАМ Київ у Всеукраїнському футбольному чемпіонаті серед лікарів (Одеса 2019), співпала за датами з Днем медика і Днем народження Української футбольної асоціації медиків (13 червня).

Чудово, що в цей день зустрілись не тільки кийфамівці з родинами, до нас завітали і лікарі з інших осередків. Приємною несподіванкою став візит Голови Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерія Чалого та його заступника Ярослава Карабкіна. 

Банкет, спілкування, купання у озері… але ж як без змагального духу? В партерстві з нашими друзями з Міжнародної офтальмологічної клініки “Батігоз” було організовано відразу два турніри: Кубок з пляжного футболу і пляжного волейболу.

Турнір з пляжного футболу об’єднав 3 команди: Друзі Батігоз, КийФАМ і Спілка.

Друзі Батігоз: Євген Слєпов, Олександр Балицький, В’ячеслав Копецький, Віктор Черненко, Ігор Боровик, Володимир Качаленко, Андрій Горбунов та Віктор Строкоус.

Кийфам: Павло Гурін, Андрій Матейко, Костянтин Таранов, Дмитро Хомяков та Андрій Бойко.

Спілка: Микола Іщук, Олександр Бабушкін, Сергій Безпрозванний, Роман Яцковець, Тимофій Семенюк, Павло Цапук та Олег Мороз.

Команди зіграли за круговою системою. Результати матчів:

Спілка – КийФАМ 1:1 (голи: Семенюк – Бойко)

Друзі Батігоз – Спілка 0:0

КийФАМ – Друзі Батігоз 0:4 (голи: Балицький, Черненко, Строкоус, Горбунов)

Підсумкова таблиця:

  1. Друзі Батігоз – 4 очки
  2. Спілка – 2 
  3. КийФАМ – 1

Кубок з пляжного волейболу розіграли 2 команди: Друзі Батігоз і Спілка.

Спілка: Тимофій Семенюк, Олег Мороз, Олександр Балицький, Ігор Боровик, Павло Гурін, Микола Іщук та Антон Степура.

Друзі Батігоз: Віктор Строкоус, В’ячеслав Копецький, Віктор Черненко, Володимир Олексюк та Роман Яцковець.

Перемогу святкували волейболисти-медики зі “Спілки”: 2:1 (25:15, 24:26, 25:14).

Отже переможцями I Кубку Batigoz з пляжного футболу стала команда Друзів Батігоз, а з пляжного волейболу – “Спілка”.

Але, по великому рахунку, переможцями цього суботнього дня стали всі – лікарі відволіклись від важких робочих буднів, поспілкувались з друзями, діти чудово розважились на пляжі, всі отримали заряд позитиву і мотивацію розвивати і робити нашу уфамівську родину успішною і непереможною.

Дякуємо усім, хто долучився до чемпіонства УФАМ Київ, до організації цієї незабутньої події, нашим гостям з Федерації футболу і інших осередків УФАМу, нашим родинам, дружинам за смачні страви, особливий респект Миколі Іщуку за уху, Оксані Слєповій за смаколики, а мангальному майстру Іванченко Віталію за барбекю меню.

Символічно, що напередодні досягнуто домовленостей з нашими партерами з міжнародної офтальмологічної клініки “Батігоз” про подальшу підтримку наших ініціатив і спільних акцій і турнірів. А Кубки з пляжного футболу і волейболу серед лікарів дали лише початок олімпійського лікарського руху в Україні, який охоплюватиме понад 20 видів спорту. Турніри стали важливою складовою підготовки УФАМ Київ до Чемпіонату України з пляжного футболу серед лікарів, що відбудеться в серпні у Одесі та підготовки до дебютної участі української команди у Всесвітній медичній Олімпіаді у м. Будва, Чорногорія.

До нових зустрічей, Чемпіони.

Євген Слєпов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *