Регламент 2018/2019

Регламент

Положення

Про проведення III Чемпіонату Києва з футзалу серед лікарів (Ліга УФАМ)

Турнір проходить за підтримки Київської міської профспілки працівників охорони здоров`я, УФАМ та компанії Фармак.

I. Мета та завдання

Чемпіонат Києва з футзалу серед лікарів проводиться з метою:

– розвитку футзалу серед лікарів у м. Києві та Київській області та інших областях України;

– підвищення спортивної майстерності гравців;

– підготовки гравців до участі у складах збірних команд областей, а також збірних команд України серед лікарів;

II. Керівництво змагань

1. Загальне керівництво турніру здійснює організаційний комітет.

2. Безпосередній контроль на час проведення ігор покладається на головного суддю змагань, якого затверджує оргкомітет.

III. Умови проведення змагань та учасники

1. Чемпіонат відбуватиметься за системою: 2 підгрупи по 6 команд.

2. Матчі проводитимуться по коловій системі у підгрупах, команди,які зайняли в підгрупах 1-4 місця формують чвертьфінальні пари за системою: А1-B4, В1-A4, А2-B3, В2-A3, в подальшому в півфіналі A1B4 виходять на В2-А3.

3. Переможці чвертьфіналів зустрічаються між собою у півфіналі, команди, що програли півфінальні ігри – у матчі за третє місце.

4. Змагання розпочинаються 9 грудня 2018 року (розклад додається після жеребкування).

1. Змагання відбуватимуться за правилами гри у футзал «FIFA 2014/2015» (далі Правила).

2. Тривалість гри – два тайми по 20 хвилин “брудного” часу і на груповому етапі з перервою 3 хвилини між таймами, та 18 хвилин “брудного” часу + 2 хвилини «чистого» часу в другому таймі з перервою 5 хвилин на стадії чвертьфіналу, півфіналу, фіналу та матчу за третє місце.

В разі нічийного рахунку на фінальних стадіях пробиваються пенальті по 3 з кожної команди.

3. Команди повинні мати належно оформлені заявки з печатками лікаря у двох екземплярах, які надаються безпосередньо перед стартом змагань. До змагань допускаються гравці-лікарі, які мають при собі паспорт та копію диплому лікаря (допускаються лікарі всіх спеціальностей та фармацевти провізори. Команди НМУ можуть мати в своєму складі 2-х студентів+воротар-студент на полі, але наявність двох гравців 35+обов’язкова, команди ФАРМАК та Сонофарм можуть мати в своєму складі співробітників компанії. Також заборонено заявляти гравців, які грають в вищій лізі чемпіонату Києва, ліги А бізнес ліги. Обов’язковою умовою участі команди є перебування на майданчику під час усієї гри не менше 2х гравців (крім воротаря) віком не молодше 35 років (повних років), який має бути позначений пов’язкою на правій руці та гравця в полі з вищою медичною освітою.

4. У випадку порушення цієї норми, а саме: відсутність гравця зазначеної вікової категорії під час усієї гри команда отримує технічну поразку з рахунком 0:3, а команда-суперник отримує перемогу з рахунком 3:0. Якщо гравець 35+ отримує червону картку і не має заміни (гравця 35+), то команда дограє у меншості.

5. Епізодична відсутність на майданчику такого гравця розглядається бригадою арбітрів як порушення кількісного складу команди, за що команда карається фолом та пробивається 10 метровий штрафний удар

6. Гравці однієї футзальної команди повинні мати однакову за кольором форму (футболка, шорти, гетри), окрім воротаря – він повинен відрізнятися від польових партнерів по команді.

7. Ігрова форма складається з футболки, трусів та гетрів. Також кожного гравця має бути екіпіровано захисними щитками та відповідним взуттям.

8. Якщо у двох команд кольори основної ігрової форми збігаються, то команда гість змінює форму. Команда гість в календарі ігор та в протоколі (рапорті) арбітра зазначена другою.

9. На футболці повинен бути номер гравця, за яким він внесений до протоколу матчу.

10. Гравці, екіпірування яких не відповідає діючим Правилам, до участі у матчі не допускаються.

11. Склад команди: 20 гравців та 2 тренера. Безпосередньо на гру до рапорту (протоколу) арбітра вносяться не більше 15 гравців та два представника (тренера).

12. Представник або тренер команди вносить у заявку прізвища гравців виключно по номерам за 20-30 хвилин до початку матчу;

13. Футболіст внесений до рапорту арбітра матчу вважається учасником гри, навіть якщо він знаходився в резерві і не виходив на заміну;

14. За накопичені дві жовтих картки в одній грі, гравець автоматично отримує червону картку згідно «Правил», за накопичені дві жовтих картки у різних матчах гравець підлягає відстороненню на одну наступну гру, при цьому попередження, отримані в груповому етапі змагань перед фінальною частиною анулюються;

15. За отриману червону картку гравець підлягає вилученню на кількість ігор, які визначає КДК та оргкомітет змагань згідно кваліфікації порушення, що зазначено у рапорті арбітра. При цьому санкції після групового етапу не анулюються й переносяться на фінальну частину змагань.

16. Заявки подаються до визначеної оргкомітетом дати даного турніру.

17. На фінальну гру та гру за 3-тє місце картки будуть анульовані за умови, що отримані дисциплінарні санкції в півфінальних матчах були не за серйозне порушення правил та за агресивну поведінку.

IVАрбітраж та Протести

Гру проводять один-два арбітри, які діють згідно до Правил гри у футзал та хронометрист, який відповідає за тривалість ігрового часу та кількість фолів кожної команди протягом кожного з таймів.

Не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення, прийняті арбітром, у разі:

–         призначення або не призначення вільних, штрафних, 6-ти метрових та 10-метрових ударів;

–         визначення виходу м’яча за межі поля та надання права на введення м’яча у гру;

–         зарахування або не зарахування взяття воріт;

–         винесення гравцям попередження ЖК або вилучення гравця з поля ЧК.

Протести розглядаються, які подані протягом 45 хв. після закінчення матчу та за наявності відео даних ігрових епізодів.

Несвоєчасно подані та не зафіксовані у рапорті арбітра протести  не розглядаються.

V. Фінансові витрати

1. Витрати, пов’язані з участю у турнірі – за рахунок команд;

2. Всі інші витрати за рахунок організаційного комітету та спонсорів;

VI. Порядок визначення місць у турнірній таблиці

1. Місця у турнірній таблиці визначаються згідно кількості набраних очок у всіх матчах (за перемогу 3 очки, за нічию – 1, за поразку – 0).

2. У разі однакової кількості очок у двох і більше команд, перевага надається команді, що має кращі результати особистих зустрічей з конкурентом (конкурентами): кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів.

3. При рівності цих показників підраховується найбільше число перемог в усіх матчах, найбільша кількість м’ячів забитих у всіх матчах, краща різниця забитих і пропущених у всіх матчах, найменша кількість порушень (червоних та жовтих карток).

VII. Нагородження

1. Команди-призери, які посіли 1-3 місця нагороджуються кубками та медалями.

2. Кращі гравці в різних номінаціях нагороджуються цінними призами

3. Усі інші норми, що не прописані в положенні керуються загальними правилами організації та проведення Всеукраїнських змагань з футзалу.