Склади команд

Заявки команд на 4 сезон Ліги УФАМ

Команда МЦ ДОБРОБУТ

  1. Ткаченко Павло, 1968 р.н., уролог “Добробут”
  2. Шанцин Андрій, 1994 р.н., інтерн, КМКЛ №6
  3. Щербина Максим, 1975 р.н., заст. гол. лікаря “Добробут”
  4. Герасімов Володимир, 1974 р.н., судинний хірург “Добробут”
  5. Пащенко Сергій, 1976 р.н., акушер-гінеколог “Добробут”
  6. Німкович Роман, 1995 р.н., анестезіолог – інтерн “Феофанія”
  7. Чайка Олександр, 1984 р.н., лікар з медицини невідкладних станів “Оберіг”
  8. Гусак Дмитро, 1983 р.н., ендоскопіст “Добробут”
  9. Гетьман Вадим, 1976 р.н., гол. лікар “Добробут”
  10. Скідоненко Валерій, 1972 р.н., стоматолог, приватна клініка
  11. Дегтяренко Олексій, 1978 р.н., хірург “Добробут”
  12. Добржанський Олексій, 1994 р.н., інтерн “НІР”
  13. Померанський Михайло, 1995 р.н., анестезіолог – інтерн КМКЛ №1
  14. Кравчук Олександр, 1982 р.н., сімейний лікар “Добробут”
  15. Шевченко Віталій 1985 р.н., лікар з медицини невідкладних станів “Добробут”
  16. Поліщук Олег, 1995 р.н., лікар – адміністратор “Добробут”
  17. Шелковой Євген, 1976 р.н., лікар УЗД “Добробут
  18. Ігнатюк Вадим, 1987 р.н., хірург, КМКЛ №15.
  19. Унгурян Іван, 1987 р.н., хірург КМКЛ №15.

Команда Інституту кардіології

  1. Степура Антон, 1983 р.н., кардіолог
  2. Білий Дмитро, 1984 р.н., кардіолог,
  3. Гуменний Михайло, 1979 р.н., кардіолог
  4. Кіскін Олександр, 1976 р.н., кардіолог
  5. Шамраєв Сергій, 1970 р.н., уролог “Інститут урології”
  6. Гладир Сергій, 1979 р.н., стоматолог, приватна клініка
  7. Корнієнко Віктор, 1966 р.н., гол. лікар ТМО “Дерматологія”
  8. Качаленко Володимир, 1967 р.н., травматолог
  9. Голобуцький Олег, 1967 р.н., отоларинголог Вижницька ЦРЛ
  10. Білий Олександр, 1956 р.н., кардіолог
  11. Данілко Олексій, 1982 р.н., лікар невідкладних станів
  12. Мельник Володимир, 1981 р.н., терапевт
  13. Костогриз Юрій, 1988 р.н., травматолог
  14. Матейко Андрій, 1987 р.н., отоларинголог “Феофанія”
  15. Смирнов Дмитро, 1986 р.н., стоматолог
  16. Загородній Богдан, травматолог
  17. Іщук Микола, 1985 р.н., психіатр
  18. Гурін Павло, 1983 р.н., анестезіолог
  19. Лисица Олександр, 1985 р.н., дитячий гематолог УДСЛ Охматдит
  20. Хомяков Дмитро, студент
  21. Смоляр Євген, 1990 р.н., судмедексперт
  22. Запорожець Олександр, невролог
  23. Миц Костянтин, 1992 р.н., невролог
  24. Авраменко Євген, 1991 р.н., стоматолог
  25. Константинов Олексій, 1985 р.н, стоматолог

Команда Київського Центру Спортивної Медицини (КЦСМ)

  1. Боровик Ігор, 1966 р.н., дитячий хірург КОДЛ
  2. Бабушкін Олександр, 1980 р.н., анестезіолог Васильківська ЦРЛ
  3. Данчук Сергій, 1974 р.н., нейрохірург КМКЛ ШМД
  4. Данчук Валерій, 1974 р.н., стоматолог, приватна клініка
  5. Копецький В’ячеслав, 1986 р.н., хірург-онколог НІР
  6. Крижевський Віталій, 1993 р.н., хірург-онколог НІР
  7. Климов Євген, 1995 р.н, онколог НІР
  8. Корицький Андрій, 1981 р.н., уролог КОКЛ №1
  9. Масловський Олександр, 1980 р.н., спортивний лікар ФК Колос
  10. Камінський Андрій, 1991 р.н., нейрохірург КМКЛ ШМД
  11. Наконечний Юрій, 1979 р.н., хірург Біоноріка
  12. Падалко Андрій, 1985 р.н., анестезіолог КОЦОЗМІД
  13. Потієвський Дмитро, 1992 р.н., отоларинголог КОКЛ №1
  14. Слєпов Євген, 1980 р.н., дитячий хірург КОДЛ
  15. Олексюк Арсен, 1993 р.н., рентгенолог
  16. Черненко Віктор, 1979 р.н., судмедексперт Обласне Бюро СМЕ
  17. Таранов Костянтин, 1995 р.н., студент НМУ
  18. Коропецький Василь, 1986 р.н., стоматолог
  19. Романенко Максим, 1987 р.н., провізор
  20. Ярменчук Ігор, 1957 р.н., Центр інноваційних медичних технологій НАН України
  21. Палічук Михайло, 1990 р.н, анестезіолог ІПАГ АМН України
  22. Добровольний Олександр, 1983, ЦСМ, травматолог
  23. Журомський Станіслав , ЦСМ, травматолог

Команда УВМА

  1. Чернищук Євген, 1994 р.н., слухач УВМА
  2. Давидюк Микола, 1993 р.н., слухач УВМА
  3. Приступа Андрій, 1994 р.н., слухач УВМА
  4. Дмитренко Артем, 1994 р.н., слухач УВМА
  5. Грибук Богдан, 1995 р.н., слухач УВМА
  6. Колосінський Андрій, 1994 р.н., слухач УВМА
  7. Маланіч Антон, 1996 р.н., слухач УВМА
  8. Калька Андрій, 1993 р.н., слухач УВМА
  9. Свердан Петро, 1993 р.н., слухач УВМА
  10. Романчук Микола, 1994 р.н., слухач УВМА
  11. Карплюк Сергій, 1992 р.н., слухач УВМА
  12. Раковський Олег, 1991 р.н, слухач УВМА
  13. Тетянчук Анатолій, 1992 р.н., слухач УВМА
  14. Салогуб Ян, 1991 р.н, слухач УВМА
  15. Філіпішин Валентин, 1965 р.н., начальник ФПВЛ УВМА
  16. Вовк Михайло, 1983 р.н., ад’юнкт кафедри ВХ УВМА
  17. Колесник Олег, 1974 р.н, нач. клініки нефрології НВМКЦ
  18. Шкляревич Павло, 1982 р.н., хірург НВМКЦ
  19. Остапенко Сергій, 1960 р.н, нач. клініки дерматовенерології НВМКЦ
  20. Кравчук Віктор, 1972 р.н., доцент кафедри АММтаПс УВМА
  21. Козачок Володимир, 1964 р.н, заст. нач. кафедри АММтаПС УВМА

Команда КМКЛ 6

1.Строкоус Віктор лікар-анестезіолог, КМКЛ 6 1979 р.н
2.Семенюк Тимофій , лікар-травматолог,КМКЛ 6,
3.Балицький Олександр ,1978 р.н, невропатолог КМКЛ 6
4.Мороз Олег,1983р.н., уролог, КМКЛ 6
5.Олексюк Володимир, лікар-інтерн, КМКЛ 6
6.Жильчук Дмитро, інтерн-стоматолог
7.Цапук Павло, інтерн -стоматолог
8.Дрозд Павло, лікар ЛФК, Допомога+
9.Кобища Дмитро, 1978р.н, терапевт
10.Паламарчук Андрій 1979 р.н, викладач кафедри фізіології КМУ
11.Шматалюк Володимир, стоматолог Medlife
12.Безпрозванний Сергій, хірург, м.Житомир, 1984 р.н
13.Войтович Олег, лікар-інтерн
14.Булах Олександр, 1983, хірург, м.Золотоноша
15.Кретов Кирило, 1982, мед.представник Еко мед
16.Кривошея Юрій, провізор-фармацевт
17.Соколенко Данило, студент КМУ
18.Федотов Олексій, травматолог, Васильківська ЦРЛ
19.Малеш Сергій, 1974, дерматолог м. Рівне
20.Савчук Олександр, 1984, фармацевт
21.Когут Ігор, 1974, лікар невідкладних станів, м.Житомир
22.Закусило Олександр, 1963 р.н., педіатр
23.Степаненко Артем, провізор-фармацевт

24. Іскоростенський Денис, 1992 р. н., патологоанатом

25. Кушнір Богдан, 1995 р.н., стоматолог


Команда НМУ ім. О.О. Богомольця

  1. Зіва Віталій,1972 р.н., старший викладач кафедри фізкультури
  2. Стеценко Олександр, 1972 р.н., доцент кафедри хірургії НМУ
  3. Галига Тарас, 1977 р.н., доцент НМУ
  4. Борисенко Андрій, 1984 р.н., доцент НМУ
  5. Виноградов Денис, 1971 р.н., анестезіолог
  6. Ромоданов Андрій, 1973 р.н., лікар
  7. Марценюк Ілля, 1977 р.н., терапевт
  8. Федосенко Олександр, 1976 р.н., хірург
  9. Машевський Максим, 2001 р.н., студент НМУ
  10. Приходбко Євген, 2000 р.н., студент НМУ
  11. Карпенко Олександр, 1994 р.н., студент НМУ
  12. Бойко Андрій, 1997 р.н., студент НМУ
  13. Слоницький Сергій, 1997 р.н., студент НМУ
  14. Романівський Богдан, 1996 р.н, студент НМУ
  15. Юркін Денис, 1997 р.н., студент НМУ
  16. Цапук Владислав, 1996 р.н., студент НМУ
  17. Хондогін Сергій, 1997 р.н., студент НМУ
  18. Кардава Гіві, 1994 р.н., студент НМУ
  19. Барановський Тарас, 1996 р.н., студент НМУ
  20. Кривошея Денис, 1988 р.н., стоматолог
  21. Павлик Володимир, 2001 р.н., студент НМУ
  22. Поліщук Анатолій, 1995 р.н., студент НМУ

Команда “Сона-фарм”

  1. Якубовський Руслан, 1974 р.н, Сона-фарм
  2. Самсонюк Сергій, 1988 р.н, Сона-фарм
  3. Бутов Едуард, 1983 р.н., Сона-фарм
  4. Нивчик Андрій, 1979 р.н., Сона-фарм
  5. Ополонець Роман, 1983 р.н., Сона-фарм
  6. Гапонов Роман, 1983 р.н., Сона-фарм
  7. Трещейко Владислав, 1997 р.н., Сона-фарм
  8. Ільченко Богдан, 1987 р.н., Сона-фарм
  9. Яремчук Ігор, 1986 р.н., Сона-фарм
  10. Липовой Ігор, 1990 р.н., Сона-фарм
  11. Петренко Сергій, 1988 р.н., Сона-фарм
  12. Окопнюк Юрій, 1985 р.н., Сона-фарм
  13. Лебідь Олександр, 1990 р.н., Сона-фарм
  14. Онопрієнко Олександр, 1988 р.н., Сона-фарм
  15. Кирилюк Олексій, 1978 р.н., Сона-фарм
  16. Тріска Тарас, 1990 р.н., Сона-фарм

Команда “Фармак”

  1. Литвиненко Олександр, 1982 р.н., укладальник
  2. Стасінєвич Євген, 1979 р.н., інженер
  3. Лисенко Євген, 1979 р.н., заст.нач.цеху
  4. Лисенко Роман, 1988 р.н., лікар
  5. Маліновський Дмитро, 1979 р.н., головний механік
  6. Сокіл Володимир, 1978 р.н., майстер
  7. Каменчук Сергій, 1987 р.н., провідний фахівець
  8. Олексієнко Олексій, 1979 р.н., фахівець
  9. Даневич Костянтин, 1990 р.н., слюсар
  10. Коханевич Роман, 1986 р.н., інженер
  11. Бабіч Павло, 1987 р.н., начальник сектору
  12. Степура Артем, 1988 р.н., фахівець
  13. Білий Віталій, 1988 р.н., лікар
  14. Комаренко Микола, 1985 р.н., лікар
  15. Кострома Ігор, 1985 р.н., інженер
  16. Миронов Олексій, 1986 р.н., інженер
  17. Гончарук Сергій, 1988 р.н., вантажник
  18. Олексійчук Павло, 1952 р.н., лікар, голова профкому
  19. Кобець Павло, 1986 р.н., інженер
  20. Бойко Роман, 1993 р.н., інженер
  21. Кожушко Олександр, 1984 р.н., слюсар
  22. Жебровець Микола, 1984 р.н., апаратник
  23. Слободенюк Костянтин, 1991 р.н., майстер
  24. Паламарчук Кирило, 1984 р.н., лікар
  25. Осадчий Олександр, 1986 р.н., майстер

Збірна стоматологів

  1. Гуменюк Богдан, 1972 р.н., стоматолог “Меді центр”.
  2. Овсянніков Юрій, 1983 р.н., стоматолог “Дент лайф”.
  3. Казьо Ярослав, 1993 р.н., стоматолог “Казьо клінік”
  4. Кеян Давід, 1985 р.н., стоматолог, щелепно-лицевий хірург “КОКЛ”
  5. Яцковець Роман, 1993 р.н., нарколог “КМНКВ”
  6. Івашківський Олександр, 1986 р.н., стоматолог
  7. Міхньов Олександр, 1966 р.н., імунолог, ТОВ “Діаліз Інновація Україна”.
  8. Богданов Н., 1986 р.н., стоматолог КНП “Ірпінська стоматологія”.
  9. Стеценко Тарас, 1996 р.н., стоматолог – інтерн, НМАПО
  10. Весна Віталій, 1990 р.н., стоматолог “Оланко”
  11. Коропецький Володимир, 1982 р.н., стоматолог КНП КДЦ Шевченківського району м.Києва.
  12. Білоконський Дмитро, 1989 р.н., військовий лікар, НГУ.
  13. Романчук В., 1994 р.н., стоматолог – інтерн, НМАПО
  14. Руденко Сергій, 1983 р.н., педіатр, Інститут пульмонології і фтизіатрії.
  15. Печак О., 1991 р.н., лікар – інтерн.
  16. Горбунов А., 1995 р.н., стоматолог – інтерн, НМАПО
  17. Гоменюк Н., 1990 р.н., хірург, КМКЛ 18.
  18. Борисенко С., 1967 р.н., дерматовенеролог, ТМО
  19. Щеглов Олег, 1974 р.н., судмедексперт, начальник вінницького обласного бюро судмедекспертизи.
  20. Гуменюк Ярослав, 1997 р.н., стоматолог, студент НМУ.
  21. Черкасов С., 1977 р.н., стоматолог, “Меді центр”.
  22. Коваль Віталій, 1974 р.н., стоматолог, приватна клініка.
  23. Васильченко Єгор, 1987 р.н., травматолог – ортопед, ДМА
  24. Ковальчук Сергій, 1995 р.н., хірург – інтерн, НІХТ ім. О.О.Шалімова.