Склади команд

Заявки команд на 4 сезон Ліги УФАМ

Команда МЦ ДОБРОБУТ

  1. Ткаченко Павло, 1968 р.н., уролог “Добробут”
  2. Шанцин Андрій, 1994 р.н., інтерн, КМКЛ №6
  3. Щербина Максим, 1975 р.н., заст. гол. лікаря “Добробут”
  4. Герасімов Володимир, 1974 р.н., судинний хірург “Добробут”
  5. Пащенко Сергій, 1976 р.н., акушер-гінеколог “Добробут”
  6. Німкович Роман, 1995 р.н., анестезіолог – інтерн “Феофанія”
  7. Чайка Олександр, 1984 р.н., лікар з медицини невідкладних станів “Оберіг”
  8. Гусак Дмитро, 1983 р.н., ендоскопіст “Добробут”
  9. Гетьман Вадим, 1976 р.н., гол. лікар “Добробут”
  10. Скідоненко Валерій, 1972 р.н., стоматолог, приватна клініка
  11. Дегтяренко Олексій, 1978 р.н., хірург “Добробут”
  12. Добржанський Олексій, 1994 р.н., інтерн “НІР”
  13. Померанський Михайло, 1995 р.н., анестезіолог – інтерн КМКЛ №1
  14. Кравчук Олександр, 1982 р.н., сімейний лікар “Добробут”
  15. Шевченко Віталій 1985 р.н., лікар з медицини невідкладних станів “Добробут”
  16. Поліщук Олег, 1995 р.н., лікар – адміністратор “Добробут”
  17. Шелковой Євген, 1976 р.н., лікар УЗД “Добробут

Команда Інституту кардіології

  1. Степура Антон, 1983 р.н., кардіолог
  2. Білий Дмитро, 1984 р.н., кардіолог,
  3. Гуменний Михайло, 1979 р.н., кардіолог
  4. Кіскін Олександр, 1976 р.н., кардіолог
  5. Шамраєв Сергій, 1970 р.н., уролог “Інститут урології”
  6. Гладир Сергій, 1979 р.н., стоматолог, приватна клініка
  7. Корнієнко Віктор, 1966 р.н., гол. лікар ТМО “Дерматологія”
  8. Качаленко Володимир, 1967 р.н., травматолог
  9. Голобуцький Олег, 1967 р.н., отоларинголог Вижницька ЦРЛ
  10. Білий Олександр, 1956 р.н., кардіолог
  11. Данілко Олексій, 1982 р.н., лікар невідкладних станів
  12. Мельник Володимир, 1981 р.н., терапевт
  13. Костогриз Юрій, 1988 р.н., травматолог
  14. Матейко Андрій, 1987 р.н., отоларинголог “Феофанія”
  15. Смирнов Дмитро, 1986 р.н., стоматолог
  16. Загородній Богдан, травматолог
  17. Іщук Микола, 1985 р.н., психіатр
  18. Гурін Павло, 1983 р.н., анестезіолог
  19. Лисица Олександр, 1985 р.н., дитячий гематолог УДСЛ Охматдит
  20. Хомяков Дмитро, студент
  21. Смоляр Євген, 1990 р.н., судмедексперт
  22. Запорожець Олександр, невролог
  23. Миц Костянтин, 1992 р.н., невролог
  24. Авраменко Євген, 1991 р.н., стоматолог
  25. Константинов Олексій, 1985 р.н, стоматолог

Команда КОКЛ + КМКЛ ШМД

  1. Боровик Ігор, 1966 р.н., дитячий хірург КОДЛ
  2. Бабушкін Олександр, 1980 р.н., анестезіолог Васильківська ЦРЛ
  3. Данчук Сергій, 1974 р.н., нейрохірург КМКЛ ШМД
  4. Данчук Валерій, 1974 р.н., стоматолог, приватна клініка
  5. Копецький В’ячеслав, 1986 р.н., хірург-онколог НІР
  6. Крижевський Віталій, 1993 р.н., хірург-онколог НІР
  7. Климов Євген, 1995 р.н, онколог НІР
  8. Корицький Андрій, 1981 р.н., уролог КОКЛ №1
  9. Масловський Олександр, 1980 р.н., спортивний лікар ФК Колос
  10. Камінський Андрій, 1991 р.н., нейрохірург КМКЛ ШМД
  11. Наконечний Юрій, 1979 р.н., хірург Біоноріка
  12. Падалко Андрій, 1985 р.н., анестезіолог КОЦОЗМІД
  13. Потієвський Дмитро, 1992 р.н., отоларинголог КОКЛ №1
  14. Слєпов Євген, 1980 р.н., дитячий хірург КОДЛ
  15. Олексюк Арсен, 1993 р.н., рентгенолог
  16. Черненко Віктор, 1979 р.н., судмедексперт Обласне Бюро СМЕ
  17. Таранов Костянтин, 1995 р.н., студент НМУ
  18. Коропецький Василь, 1986 р.н., стоматолог
  19. Романенко Максим, 1987 р.н., провізор
  20. Ярсенчук Ігор, 1957 р.н., Центр інноваційних медичних технологій НАН України
  21. Палічук Михайло, 1990 р.н, анестезіолог ІПАГ АМН України

Команда УВМА

  1. Чернищук Євген, 1994 р.н., слухач УВМА
  2. Давидюк Микола, 1993 р.н., слухач УВМА
  3. Приступа Андрій, 1994 р.н., слухач УВМА
  4. Дмитренко Артем, 1994 р.н., слухач УВМА
  5. Грибук Богдан, 1995 р.н., слухач УВМА
  6. Колосінський Андрій, 1994 р.н., слухач УВМА
  7. Маланіч Антон, 1996 р.н., слухач УВМА
  8. Калька Андрій, 1993 р.н., слухач УВМА
  9. Свердан Петро, 1993 р.н., слухач УВМА
  10. Романчук Микола, 1994 р.н., слухач УВМА
  11. Карплюк Сергій, 1992 р.н., слухач УВМА
  12. Раковський Олег, 1991 р.н, слухач УВМА
  13. Тетянчук Анатолій, 1992 р.н., слухач УВМА
  14. Салогуб Ян, 1991 р.н, слухач УВМА
  15. Філіпішин Валентин, 1965 р.н., начальник ФПВЛ УВМА
  16. Вовк Михайло, 1983 р.н., ад’юнкт кафедри ВХ УВМА
  17. Колесник Олег, 1974 р.н, нач. клініки нефрології НВМКЦ
  18. Шкляревич Павло, 1982 р.н., хірург НВМКЦ
  19. Остапенко Сергій, 1960 р.н, нач. клініки дерматовенерології НВМКЦ
  20. Кравчук Віктор, 1972 р.н., доцент кафедри АММтаПс УВМА
  21. Козачок Володимир, 1964 р.н, заст. нач. кафедри АММтаПС УВМА